Spływ kajakowy to wspaniały sposób, aby aktywnie spędzić czas, przeżyć ciekawą przygodę i być blisko natury.  z rodziną, znajomymi lub samotnie. Na taką wyprawą można wybrać się z rodziną, znajomymi lub indywidualnie. 

Pamiętaj, że woda to żywioł - nie ma z nią żartów. Musisz być odpowiedni przygotowany: zawsze zakładaj kamizelkę asekuracyjną, zabierz ze sobą prowiant i coś do picia. Do wodoszczelnego worka spakuj odzież na zmianę. Przydadzą ci się buty kajakarskie (na pewno nie zakładaj klapków!). Jeżeli nosisz okulary, zabezpiecz się przed ich utratą - zwiąż je sznurkiem, tak, żeby ci nie spadły.

Jeżeli chcesz zabrać ze sobą do kajaka telefon, portfel, dokumenty, czy inne wartościowe rzeczy (co odradzamy), zapakuj je w specjalne, wodoszczelne opakowania (np. woreczki strunowe lub sakwy wodoszczelne). Chroń swoje ręce przed odciskami zakładając rękawiczki rowerowe. 

W czasie spływu jesteś narażony na poparzenia słoneczne. Pamiętaj o posmarowaniu się kremem z filtrem i czapce z daszkiem. 

Na spływ kajakowy możesz zabrać dzieci, ale muszą one płynąć w towarzystwie osoby dorosłej. Maluchy mogą płynąć jako trzecia osoba w kajaku dwuosobowym.

Zawsze licz się z możliwością wywrotki kajaka!

 

Koszt wypożyczenia kajaka dwuosobowego to 60 zł niezależnie od tego, czy płyniesz sam, czy z kimś (w tym dwa kapoki i dwa wiosła)

Koszt wypożyczenia kajaka jednoosobowego to 50 zł

Koszt dowozu kajaków i uczestników spływu to 2 zł/km

Jesteś tutaj:

Please publish modules in offcanvas position.